درباره ما

آشنایی با شرکت صنایع فرآورده های بتنی کیمیا بتن قزوین

کیمیا بتن قزوین ، در مسیر رشد و توسعه

واحد تولیدی فرآورده های بتنی کیمیا بتن قزوین در سال ۱۳۸۵ با هدف تولید دیوار های بتنی پیش ساخته، جدول، بتن آماده و انواع قطعات بتنی پیش ساخته در زمینی به مساحت ۱۲۰۰۰ مترمربع واقع در کیلومتر ۷ جاده الموت – قزوین و دفتر مرکزی واقع در محل شرکت تاسیس گردید.

طی ۱۴ سال گذشته با جذب زبده ترین متخصصین فنی و مهندسی، تامین امکانات نرم افزاری و سخت افزاری پیشرفته، سعی داشته به بالاترین رتبه های مهندسی، اجرایی دسترسی یافته و با حضور موثر سهمی از پروژه های کشور را به خود اختصاص دهد. اجرای بیش از ۱۰۰ پروژه از جمله این موارد میباشد. هم اکنون این واحد با حدود ۴۵ نفر نیروی کار ماهر اعم از پرسنل دفتری و کارگاهی بوده و نشان استاندارد ملی تولید بتن تا رده C۵۰ را داراست.

 

شرکت کیمیا بتن قزوین به عنوان یکی از معتبرترین شرکتهای خصوصی کشور تلاش نموده است با بهره گیری از نیروهای توانمند و مجرب و با همکاری و مشارکت شرکتهای بزرگ و مهم داخلی نقشی موثر و سازنده در طراحی و اجرای پروژه ها داشته باشد.

این شرکت فعالیتهای گسترده خود را در پروژه های مختلف از مرحله تعریف و مدیریت پروژه، مهندسی پایه و تفصیلی، تامین کالا، اجرا، راه اندازی وخدمات بهره برداری به انجام رسانده وخدمات ارائه شده منطبق با بالاترین استانداردهای بین المللی بوده و موجب کسب رضایت کارفرمایان گردیده است.لازم به ذکر است که این واحد علاوه بر تولید محصولات ذیل با داشتن یک تیم حرفه ای در زمینه ساخت و طراحی قالبهای بتنی موفق به ساخت تجهیزات و دستگاههای مرتبط با این صنعت اعم از : طراحی و اجرای انواع قالبهای بتنی، ساخت بچینگ، طراحی و ساخت خطوط تولید دیوارهای پیش ساخته بتنی، لوله های بتنی و … شده است.

مدیران شرکت کیمیا بتن قزوین

مهندس سيد علی خوانساری زاده مدیر عامل
مهندس علي سروری فر مديريت بازرگانی
مهندس امير بهشتيان مديريت كارخانه
آقای حاج محمدی واحد فروش